Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
S.J. Clarkson | ||
Darrin Prescott
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Kailyn Dabkowski
(asystent)
|
||
Harrison Jaffee
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Francesca Kaimer Millea
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Cary Lee
(asystent)
|
||
Erika McGowan
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Melissa Morphet
(asystent)
|
||
Denise Anderson Poore
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tom Rye
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Tony Scelsi
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Andy Stahl
(asystent)
|
||
Katie Valovcin
(asystent)
|
||
Marvin Williams
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Matt Sazama
(również) (historia)
|
||
Burk Sharpless
(również) (historia)
|
||
Claire Parker | ||
S.J. Clarkson | ||
Kerem Sanga
(scenariusz oryginalny) (historia)
|
1,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Lorenzo di Bonaventura
producent
|
||
Douglas Dresser
nadzorca produkcji
|
||
S.J. Clarkson
producent wykonawczy
|
||
Adam Merims
producent wykonawczy
|
||
Claire Parker
producent wykonawczy
|
||
Kaiti Barta
postproducent (asystent)
|
||
Isaac Darosa
postproducent (asystent)
|
||
Rakeem Nelson
postproducent (asystent)
|
||
David Sabot
postproducent (asystent)
|
||
Jessika Corona
kierownik produkcji
|
||
Ernesto Garabito
kierownik produkcji
|
||
Joe Guest
kierownik produkcji
|
||
Jenny Hinkey
kierownik produkcji
|
||
Damiana Kamishin
nadzorca produkcji
|
||
Adam Merims
kierownik produkcji
|
||
Alberto Rodríguez
kierownik produkcji
|
||
Rosana Tomas
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dakota Johnson
Cassandra Webb / Madame Web
|
6,9
|
|
Sydney Sweeney
Julia Carpenter
|
||
Isabela Merced
Anya Corazon
|
||
Emma Roberts
Mary Parker
|
7,7
|
|
Adam Scott
Ben Parker
|
||
Celeste O'Connor
Mattie Franklin
|
||
Tahar Rahim
Ezekiel Sims
|
||
Mike Epps
O'Neil
|
6,9
|
|
Kerry Bishé
Constance
|
7,0
|
|
Zosia Mamet
Amaria
|
||
José María Yazpik
Santiago
|
||
Kathy-Ann Hart
Susan
|
||
Josh Drennen
Tata Julii
|
||
Yuma Feldman
Przyrodni brat Julii
|
||
Miranda Adekoje
Lekarka
|
||
Deirdre McCourt
Pielęgniarka o świeżej twarzy
|
||
Naheem Garcia
Właściciel ziemski
|
||
Jill Hennessy
Piękna kobieta
|
5,0
|
|
Rosemary Crimp
Śpiewaczka operowa
|
||
Brian Faherty
Strażak
|
||
Shaun Bedgood
Nowojorski koleś
|
||
Mike Bash
Biznesmen
|
||
Cilda Shaur
Dama w pociągu
|
||
Jennifer Ellis
Chloe
|
||
Kris Sidberry
Ann
|
||
Erica Souza
Loma
|
||
Rena Maliszewski
Lekarka
|
||
Michael Malvesti
Kierowca
|
||
Gopal Lalwani
Taksówkarz
|
||
Shawnna Thibodeau
Policjantka
|
||
Dominique Washington
Pielęgniarka
|
||
Rhonda Araujo Smith
Policjantka
|
||
Jason Latief Anderson
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cynthia Clancy
Ranny kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tierre Diaz
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chela Drake
Doker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michele Egerton
Pacjentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Dylan Hunt
Ranny doker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Kansky
Doker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alana Monteiro
Gość w operze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Papajohn
Włamywacz (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Brandon Pierotti
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Reardon
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Margaret Scura
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mauro Fiore
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Johan Söderqvist | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ngila Dickson |
9,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Leigh Folsom Boyd | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Vasilios Tanis
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ethan Tobman
scenograf
|
7,0
|
|
Roberto Bonelli
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Lindsey Moran
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Ravi Bansal
dyrektor artystyczny
|
||
James Bednark
dyrektor artystyczny
|
||
Bryan Felty
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Jourdan Henderson
dyrektor artystyczny
|
||
Eric Jihwan Jeon
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Nick Ralbovsky
dyrektor artystyczny
|
||
Patrick Scalise
dyrektor artystyczny
|
||
Ana Icazbalceta
dekorator wnętrz
|
||
Mila Khalevich
dekorator wnętrz
|
||
Vanessa Knoll
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Douglas Dresser
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Mam Smith
kaskader
|
||
Nancy Haecker
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Pozostałe
Proszę czekać…